  • B32922C3684K289
B32922C3684K289
advertisement
Manufacturer No:
B32922C3684K289
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B32922C3684K289
Package:
Datasheet:
B32922C3684K289
Description:
Cap Film Suppression X2 0.68uF 630VDC/305VAC PP 10% (18 X 11 X 18.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 110°C Ammo
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B32922C3684K289
  • Packaging
    Ammo
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Type
    EMI Suppression
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    PP
  • Voltage
    630VDC|305VAC