  • B32923A2334K000
B32923A2334K000
advertisement
Manufacturer No:
B32923A2334K000
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B32923A2334K000
Package:
Datasheet:
B32923A2334K000
Description:
Cap Film Suppression X2 0.33uF 305VAC PP 10% (26.5 X 8.5 X 16.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 22.5mm 110°C Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B32923A2334K000
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Obsolete
  • Type
    EMI Suppression
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    PP
  • Voltage
    305VAC