  • B32934A3335K000
B32934A3335K000
advertisement
Manufacturer No:
B32934A3335K000
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B32934A3335K000
Package:
Datasheet:
B32934A3335K000
Description:
Cap Film Suppression X2 3.3uF 305VAC PET 10% (31.5 X 19 X 30mm) Radial 27.5mm 105°C Automotive Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B32934A3335K000
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Type
    EMI Suppression
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PET
  • Voltage
    305VAC