  • B41828B4228M
B41828B4228M
advertisement
Manufacturer No:
B41828B4228M
Manufacturer:
EPCOS
HK JDW NO:
3410-B41828B4228M
Package:
Radial
Datasheet:
Description:
2.2mF Capacitor 20% Bulk 1.028A Radial
Step5Bar-code shipping tag
B41828B4228M
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Radial
  • Tolerance
    20%
  • Voltage - Rated
    16V
  • Capacitance
    2.2mF
  • Polarity
    Polar
  • Ripple Current
    1.028A