  • B43541A6477M000
B43541A6477M000
advertisement
Manufacturer No:
B43541A6477M000
Manufacturer:
EPCOS
HK JDW NO:
3410-B43541A6477M000
Package:
Datasheet:
B43541A6477M000
Description:
470μF Capacitor
Quantity:
In Stock : 7795
Step5Bar-code shipping tag
B43541A6477M000
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Capacitance
    470μF
  • Voltage - Rated DC
    500V
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    55mOhm
  • Diameter
    35mm
  • Height
    55mm