  • B43630E2228M000
B43630E2228M000
advertisement
Manufacturer No:
B43630E2228M000
Manufacturer:
EPCOS
HK JDW NO:
3410-B43630E2228M000
Package:
Datasheet:
B43630E2228M000
Description:
2.2mF Capacitor
Step5Bar-code shipping tag
B43630E2228M000
    Select All
  • Lifecycle Status
    PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
  • Capacitance
    2.2mF
  • Voltage - Rated DC
    250V
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    34mOhm
  • Diameter
    35mm
  • Height
    50mm