  • B43858A4226M1
B43858A4226M1
advertisement
Manufacturer No:
B43858A4226M1
Manufacturer:
TDK-EPC
HK JDW NO:
13290-B43858A4226M1
Description:
22μF Capacitor 20% Bulk 7.493mm Radial
Step5Bar-code shipping tag
B43858A4226M1
    Radial
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    105°C
  • Min Operating Temperature
    -25°C
  • Voltage - Rated
    350V
  • Capacitance
    22μF
  • Lead Pitch
    7.493mm
  • Life (Hours)
    5000 hours
  • Height Seated (Max)
    27.0002mm