  • B57164K0330J000
B57164K0330J000
advertisement
Manufacturer No:
B57164K0330J000
Manufacturer:
EPCOS
HK JDW NO:
3410-B57164K0330J000
Package:
Radial
Datasheet:
Description:
NTC THERMISTOR Tolerance:5% Bulk
Step5Bar-code shipping tag
B57164K0330J000
    Select All
  • Lifecycle Status
    PRODUCTION (Last Updated: 2 months ago)
  • Tolerance
    5%
    2
  • ECCN Code
    EAR99
  • Resistance
    33Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • HTS Code
  • Depth
    5mm
  • Rated Power Dissipation (P)
    0.45W