  • B78108T1682J
B78108T1682J
advertisement
Manufacturer No:
B78108T1682J
HK JDW NO:
769-B78108T1682J
Package:
Axial
Step5Bar-code shipping tag
B78108T1682J
  • Package / Case
    Axial
  • Tolerance
    5%
  • Current Rating
    250mA
  • Inductance
    6.8 μH
  • Test Frequency
    7.96MHz
  • Frequency - Self Resonant
    70MHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    1.45Ohm
  • Length
    7.0104mm