  • B82422A3220J100
B82422A3220J100
advertisement
Manufacturer No:
B82422A3220J100
Manufacturer:
EPCOS
HK JDW NO:
3410-B82422A3220J100
Package:
1210
Datasheet:
Description:
Quantity:
In Stock : 1
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
B82422A3220J100
  • Frequency - Self Resonant
    2.5GHz
  • Inductor Application
    RF INDUCTOR
  • Terminal Placement
    DUAL ENDED
  • Quality Factor-Min (at L-nom)
    30
  • Inductor Type
    GENERAL PURPOSE INDUCTOR
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    140mOhm
  • Inductance-Nom (L)
    0.022 μH
  • DC Current
    600mA
  • Special Feature
    Q IS MEASURED AT: 100 MHZ
  • Height
    2.1mm
  • Length
    3.2004mm
  • Width
    2.4892mm
  • Radiation Hardening
    No
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Ratings
    AEC-Q200
  • Lifecycle Status
    PRODUCTION (Last Updated: 2 months ago)
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    1210
  • Terminal Shape
    J BEND
  • Material - Core
    Ceramic
  • Shape/Size Description
    RECTANGULAR PACKAGE
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    5%
  • JESD-609 Code
    e4
  • Pbfree Code
    yes
  • Number of Terminations
    2
  • ECCN Code
    EAR99
  • Terminal Finish
    Silver (Ag)
  • Composition
    Wirewound
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR, Blister, 7 Inch
  • Shielding
    Unshielded
  • Number of Functions
    1
  • Depth
    2.8mm
  • Construction
    Rectangular
  • Current Rating
    600mA
  • Military Standard
    Not
  • Operating Temperature (Max)
    125°C
  • Operating Temperature (Min)
    -55°C
  • Inductance
    22 nH
  • Test Frequency
    10MHz
  • Max DC Current
    600mA