  • B82422H1473K100
B82422H1473K100
advertisement
Manufacturer No:
B82422H1473K100
Manufacturer:
EPCOS
HK JDW NO:
3410-B82422H1473K100
Step5Bar-code shipping tag
B82422H1473K100
    Select All
  • Mount
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Tolerance
    10%
  • Resistance
    4.7Ohm
  • Composition
    Wirewound
  • Shielding
    Unshielded
  • Depth
    2.8mm
  • Current Rating
    140mA
  • Military Standard
    Not
  • Case Code (Metric)
    3225
  • Case Code (Imperial)
    1210
  • Inductance
    47 μH
  • Test Frequency
    2.52MHz
  • Frequency - Self Resonant
    14MHz
  • Inductor Type
    GENERAL PURPOSE INDUCTOR
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    4.7Ohm
  • DC Current
    140mA
  • Height
    1.9812mm
  • Height Seated (Max)
    2.1082mm
  • Length
    3.2004mm
  • Width
    2.4892mm