  • B82442T1153K50
B82442T1153K50
advertisement
Manufacturer No:
B82442T1153K50
Manufacturer:
TDK Corporation
HK JDW NO:
769-B82442T1153K50
Datasheet:
B82442T1153K50
Step5Bar-code shipping tag
B82442T1153K50
    Surface Mount
  • Package / Case
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    10%
  • Depth
    5.3mm
  • Current Rating
    1.26A
  • Inductance
    15 μH
  • Test Frequency
    2.52MHz
  • Max DC Current
    1.26A
  • Frequency - Self Resonant
    16MHz
  • Current - Saturation
    1.87A
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    190mOhm
  • DC Current
    1.26A
  • Height
    5.3mm
  • Length
    5.6134mm
  • Width
    5.0038mm