  • B82442T1564K50
B82442T1564K50
advertisement
Manufacturer No:
B82442T1564K50
HK JDW NO:
3410-B82442T1564K50
Package:
SMD/SMT
Datasheet:
Description:
B82442T1564K50 datasheet pdf and Fixed Inductors product details from EPCOS stock available at Utmel
Step5Bar-code shipping tag
B82442T1564K50
    Surface Mount
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Tolerance
    10%
  • Current Rating
    220mA
  • Inductance
    560 μH
  • Test Frequency
    796kHz
  • Frequency - Self Resonant
    2.4MHz
  • Current - Saturation
    320mA
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    5.21Ohm
  • Length
    5.6134mm
  • Width
    5.0038mm