  • B82475A1333M
B82475A1333M
advertisement
Manufacturer No:
B82475A1333M
Manufacturer:
TDK Corporation
HK JDW NO:
769-B82475A1333M
Package:
Nonstandard
Datasheet:
B82475A1333M
Step5Bar-code shipping tag
B82475A1333M
    Select All
  • Contact Plating
    Tin
  • Package / Case
    Nonstandard
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    20%
  • Composition
    Wirewound
  • Shielding
    Unshielded
  • Depth
    10mm
  • Current Rating
    1.5A
  • Military Standard
    Not
  • Inductance
    33 μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • Max DC Current
    1.5A
  • Current - Saturation
    1.6A
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    120mOhm
  • DC Current
    1.5A
  • Height
    5.8mm
  • Height Seated (Max)
    5.7912mm
  • Length
    10.4mm
  • Width
    9.398mm