  • B82496C3220G
B82496C3220G
advertisement
Manufacturer No:
B82496C3220G
Manufacturer:
TDK Corporation
HK JDW NO:
769-B82496C3220G
Package:
0603
Datasheet:
B82496C3220G
Description:
Quantity:
In Stock : 7602
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B82496C3220G
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    0603
  • Material - Core
    Ceramic, Copper
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    2%
  • Composition
    Wirewound
  • Shielding
    Unshielded
  • Depth
    900μm
  • Current Rating
    380mA
  • Military Standard
    Not
  • Inductance
    22 nH
  • Test Frequency
    100MHz
  • Frequency - Self Resonant
    4GHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    500mOhm
  • DC Current
    380mA
  • Length
    1.6002mm