  • B82498F3101J1
B82498F3101J1
advertisement
Manufacturer No:
B82498F3101J1
HK JDW NO:
769-B82498F3101J1
Package:
0805
Datasheet:
Description:
Quantity:
In Stock : 9568
Step5Bar-code shipping tag
B82498F3101J1
  • Package / Case
    0805
  • Material - Core
    Ceramic
  • Tolerance
    5%
  • Depth
    1.7mm
  • Current Rating
    450mA
  • Inductance
    100 nH
  • Test Frequency
    150MHz
  • Max DC Current
    450mA
  • Frequency - Self Resonant
    1.35GHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    280mOhm
  • DC Current
    450mA
  • Height
    1.4mm
  • Height Seated (Max)
    1.397mm
  • Length
    2.3114mm
  • Width
    1.7018mm