  • B82498F3270G1
B82498F3270G1
advertisement
Manufacturer No:
B82498F3270G1
HK JDW NO:
769-B82498F3270G1
Package:
SMD/SMT
Step5Bar-code shipping tag
B82498F3270G1
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • Material - Core
    Ceramic
  • Tolerance
    2%
  • Depth
    1.7mm
  • Current Rating
    700mA
  • Inductance
    27 nH
  • Test Frequency
    250MHz
  • Frequency - Self Resonant
    2.5GHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    90mOhm
  • DC Current
    700mA
  • Height Seated (Max)
    1.397mm
  • Length
    2.3114mm
  • Width
    1.7018mm