  • B82523TE13
B82523TE13
advertisement
Manufacturer No:
B82523TE13
Manufacturer:
TDK Electronics Inc.
HK JDW NO:
258-B82523TE13
Package:
Horizontal, 4 PC Pin
Datasheet:
B82523TE13
Description:
COMMON MODE CHOKE 82UH 6A 2LN TH
Step5Bar-code shipping tag
B82523TE13
    Select All
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Package / Case
    Horizontal, 4 PC Pin
  • Packaging
    Tray
  • Series
    B82523
  • Size / Dimension
    1.969Lx0.886W 50.00mmx22.50mm
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Rated DC
    450V
  • Voltage - Rated AC
    400V
  • Filter Type
    Power Line
  • Number of Lines
    2
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    50mOhm Typ
  • Current Rating (Max)
    6A
  • Inductance @ Frequency
    82μH @ 100kHz
  • Height (Max)
    0.512 13.00mm