  • B82792C106N365
B82792C106N365
advertisement
Manufacturer No:
B82792C106N365
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B82792C106N365
Package:
Datasheet:
B82792C106N365
Description:
Common Mode Chokes Dual 10000uH 10kHz 0.5A 1.1Ohm DCR SMD T/R
Step5Bar-code shipping tag
B82792C106N365
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Part Status
    Active
  • Type
    Data Line/Signal Line
  • Configuration
    Dual
  • Number of Lines
    2
  • Voltage Rating
    80VDC|42VAC