  • B83A153JQ1B0170135065EOY
B83A153JQ1B0170135065EOY
advertisement
Manufacturer No:
B83A153JQ1B0170135065EOY
Manufacturer:
STE(Songtian Elec)
HK JDW NO:
15946-B83A153JQ1B0170135065EOY
Package:
Datasheet:
Description:
15nF -40℃~+105℃ ±5% 1kV Radial Leaded,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS