  • B83B472JN1B0120090050EOY
B83B472JN1B0120090050EOY
advertisement
Manufacturer No:
B83B472JN1B0120090050EOY
HK JDW NO:
15946-B83B472JN1B0120090050EOY
Description:
4.7nF -40℃~+105℃ ±5% 1.25kV Radial Leaded,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS