  • B84142J1600S081
B84142J1600S081
advertisement
Manufacturer No:
B84142J1600S081
Manufacturer:
TDK Electronics Inc.
HK JDW NO:
258-B84142J1600S081
Package:
Datasheet:
B84142J1600S081
Description:
LINE FLTR 1KVDC 600VAC 1.6KA CHA
Step5Bar-code shipping tag
B84142J1600S081
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Mounting Type
    Chassis Mount
  • Operating Temperature
    -25°C~100°C
  • Packaging
    Box
  • Series
    B84142
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Applications
    Photovoltaic Inverter
  • Voltage - Rated DC
    1000V 1kV
  • Termination Style
    Terminal Post
  • Voltage - Rated AC
    600V