  • B84143B0230R410
B84143B0230R410
advertisement
Manufacturer No:
B84143B0230R410
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
3410-B84143B0230R410
Description:
Power Line Filters 3-LEITER EMV-FILTER 230A 520/300V
Step5Bar-code shipping tag
B84143B0230R410
    Select All
  • Lifecycle Status
    PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
  • Mounting Type
    PANEL MOUNT
  • Pbfree Code
    yes
  • Termination
    Terminal Block
  • Approval Agency
    UL; CSA; IEC
  • Physical Dimension
    L400.0XB150.0XH240.0 (mm)/L15.748XB5.906XH9.449 (inch)
  • Operating Frequency
    50/60Hz Hz
  • Max Voltage Rating (AC)
    520V
  • Filter Type
    THREE PHASE EMI FILTER
  • Current Rating (Max)
    230A
  • Rated Voltage
    300V
  • Leakage Current (Max)
    18mA
  • High Pot
    2720 V
  • Height
    240mm
  • Length
    110mm
  • Width
    150mm