  • B84143D0150R127
B84143D0150R127
advertisement
Manufacturer No:
B84143D0150R127
Manufacturer:
TDK Electronics Inc.
HK JDW NO:
258-B84143D0150R127
Package:
Datasheet:
B84143D0150R127
Description:
Power Line Filter 50Hz/60Hz 150A 530VAC Terminal Block Flange Mount
Step5Bar-code shipping tag
B84143D0150R127
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Lifecycle Status
    PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
  • Mounting Type
    Chassis Mount
  • Operating Temperature
    -25°C~100°C
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    B84143D
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    Terminal Block
  • Applications
    Converter
  • Termination Style
    Terminal Block
  • Approval Agency
    CSA, UL
  • Max Voltage Rating (AC)
    530V
  • Max Current Rating
    150A
  • Current
    150A
  • Filter Type
    Three Phase (Delta)
  • Frequency - Operating
    50Hz~60Hz