  • B84143V0012R231
B84143V0012R231
advertisement
Manufacturer No:
B84143V0012R231
Manufacturer:
TDK Electronics Inc.
HK JDW NO:
258-B84143V0012R231
Description:
SINUSOIDAL OUTPUT FILTER 12A, 40
Step5Bar-code shipping tag
B84143V0012R231
    Select All
  • Mounting Type
    Chassis Mount
  • Operating Temperature
    -25°C~85°C
  • Packaging
    Box
  • Series
    B84143V
  • Part Status
    Not For New Designs
  • Applications
    General Purpose
  • Termination Style
    Terminal Block
  • Voltage - Rated AC
    230V 400V
  • Approval Agency
    cURus
  • Configuration
    Single Stage
  • Current
    12A