  • B84143V0016R227
B84143V0016R227
advertisement
Manufacturer No:
B84143V0016R227
Manufacturer:
TDK Electronics Inc.
HK JDW NO:
258-B84143V0016R227
Package:
Datasheet:
B84143V0016R227
Description:
Sinusoidal Output Filter 3-Line 3kHz to 10kHz 16A 520VAC
Step5Bar-code shipping tag
B84143V0016R227
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Mounting Type
    Chassis Mount
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    B84143V
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Applications
    Converter
  • Termination Style
    Terminal Block
  • Approval Agency
    cURus
  • Configuration
    Single Stage
  • Inductance
    3mH
  • Current
    16A
  • Filter Type
    Three Phase (Delta)
  • Frequency - Operating
    50Hz~60Hz
  • Voltage - Rated AC (Phase to Phase)
    520V