  • B84143V0033R127
B84143V0033R127
advertisement
Manufacturer No:
B84143V0033R127
Manufacturer:
EPCOS
HK JDW NO:
3410-B84143V0033R127
Package:
Datasheet:
B84143V0033R127
Step5Bar-code shipping tag
B84143V0033R127
    Select All
  • Lifecycle Status
    PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
  • Mounting Type
    PANEL MOUNT
  • Pbfree Code
    yes
  • Current Rating
    33A
  • Approval Agency
    UL; CUL
  • Physical Dimension
    L360.0XB150.0XH240.0 (mm)/L14.173XB5.906XH9.449 (inch)
  • Operating Frequency
    50/60Hz Hz
  • Max Voltage Rating (AC)
    520V
  • Filter Type
    THREE PHASE EMI FILTER
  • Current Rating (Max)
    33A
  • High Pot
    2700 V
  • Height
    240mm
  • Length
    150mm