  • B84143V0320R290
B84143V0320R290
advertisement
Manufacturer No:
B84143V0320R290
HK JDW NO:
258-B84143V0320R290
Package:
Datasheet:
B84143V0320R290
Description:
Sinusoidal Output Filter 3-Line 2.5kHz to 3kHz 320A 760VAC