  • B84144A0200R120
B84144A0200R120
advertisement
Manufacturer No:
B84144A0200R120
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
3410-B84144A0200R120
Package:
Datasheet:
B84144A0200R120
Description:
Power Line Filters 4-LEITER-FILTER 200A 520/300V
Step5Bar-code shipping tag
B84144A0200R120
    Select All
  • Lifecycle Status
    PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
  • Mounting Type
    PANEL MOUNT
  • Pbfree Code
    yes
  • Termination
    Terminal Block
  • Voltage - Rated DC
    300V
  • Depth
    351mm
  • Current Rating
    200A
  • Voltage - Rated AC
    520V
  • Approval Agency
    ENEC, cULus
  • Physical Dimension
    L250.0XB160.0XH130.0 (mm)/L9.843XB6.299XH5.118 (inch)
  • Operating Frequency
    50/60Hz Hz
  • Max Voltage Rating (AC)
    520V
  • Filter Type
    THREE PHASE EMI FILTER
  • Current - Leakage
    3.5mA
  • Current Rating (Max)
    200A
  • High Pot
    2720 V
  • Height
    130mm
  • Length
    160mm