  • B86301U0360S000
B86301U0360S000
advertisement
Manufacturer No:
B86301U0360S000
HK JDW NO:
258-B86301U0360S000
Package:
Datasheet:
B86301U0360S000
Description:
LINE FILTER 360A CHASSIS MOUNT
Step5Bar-code shipping tag
B86301U0360S000
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Operating Temperature
    -25°C~100°C
  • Series
    B86301
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Applications
    General Purpose
  • Termination Style
    Terminal Post
  • Approval Agency
    cURus
  • Inductance
    15μH
  • Current
    360A
  • Filter Type
    Three Phase (Delta)
  • Frequency - Operating
    50Hz~60Hz
  • Voltage - Rated AC (Phase to Phase)
    520V