  • B86305L0075S000
B86305L0075S000
advertisement
Manufacturer No:
B86305L0075S000
HK JDW NO:
258-B86305L0075S000
Description:
LINE REACTOR 75A, 0.4MH
Step5Bar-code shipping tag
B86305L0075S000
  • Applications
    Converter
  • Termination Style
    Terminal Block
  • Voltage - Rated AC
    520V
  • Approval Agency
    cURus
  • Inductance
    400μH
  • Current
    75A
  • Filter Type
    Three Phase (Delta)
  • Frequency - Operating
    50/60Hz
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Operating Temperature
    -25°C~100°C