  • BB000050VZ10136AL1
BB000050VZ10136AL1
advertisement
Manufacturer No:
BB000050VZ10136AL1
Manufacturer:
Vishay Beyschlag
HK JDW NO:
878-BB000050VZ10136AL1
Package:
Description:
100pF 7500V 7.5kV Ceramic Capacitor ±10%
Step5Bar-code shipping tag
BB000050VZ10136AL1
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    17 Weeks
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    ±10%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Applications
    General Purpose
  • Voltage - Rated
    7500V 7.5kV
  • Capacitance
    100pF