  • BBSY00100505121Y00
BBSY00100505121Y00
advertisement
Manufacturer No:
BBSY00100505121Y00
HK JDW NO:
156-BBSY00100505121Y00
Step5Bar-code shipping tag
BBSY00100505121Y00
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    190mOhm
  • Current Rating (Max)
    550mA
  • Impedance @ Frequency
    120Ohm @ 100MHz
  • Height (Max)
    0.024 0.60mm