  • BD48L33G-TL
BD48L33G-TL
advertisement
Manufacturer No:
BD48L33G-TL
HK JDW NO:
687-BD48L33G-TL
Datasheet:
BD48L33G-TL
Description:
3 Terminals Voltage supervisor BD48Lxx Series 1 Channels Min -300mV Max 10V
Quantity:
In Stock : 15738
Step5Bar-code shipping tag
BD48L33G-TL
    10 Weeks
  • Mount
    TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
  • Number of Pins
    3
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C TA
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2013
  • Terminal Pitch
    0.95mm
    1
  • Max Supply Voltage
    10V
  • Min Supply Voltage
    -300mV
  • Voltage - Threshold
    3.3V
  • Number of Voltages Monitored
  • Length
    2.92mm