  • BF20BA1-10.000MHZ
BF20BA1-10.000MHZ
advertisement
Manufacturer No:
BF20BA1-10.000MHZ
Manufacturer:
MMD Components
HK JDW NO:
3954-BF20BA1-10.000MHZ
Package:
Datasheet:
BF20BA1-10.000MHZ
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
BF20BA1-10.000MHZ
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Number of Pins
    2
  • Pbfree Code
    yes
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    0°C
  • Additional Feature
    AT-CUT
  • HTS Code
  • Frequency
    10MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Operating Frequency
    10MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    50Ohm
  • Load Capacitance
    20pF
  • Frequency Tolerance
    0.003%