  • BF20BA1-12.288MHZ
BF20BA1-12.288MHZ
advertisement
Manufacturer No:
BF20BA1-12.288MHZ
HK JDW NO:
3954-BF20BA1-12.288MHZ
Package:
Datasheet:
BF20BA1-12.288MHZ
Step5Bar-code shipping tag
BF20BA1-12.288MHZ
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    0°C
  • Frequency
    12.288MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    50Ohm
  • Load Capacitance
    20pF
  • Frequency Tolerance
    0.003%