  • BF20BA1-24.576MHZ
BF20BA1-24.576MHZ
advertisement
Manufacturer No:
BF20BA1-24.576MHZ
HK JDW NO:
3954-BF20BA1-24.576MHZ
Package:
Datasheet:
BF20BA1-24.576MHZ
Step5Bar-code shipping tag
BF20BA1-24.576MHZ
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    0°C
  • Frequency
    24.576MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    40Ohm
  • Load Capacitance
    20pF
  • Frequency Tolerance
    0.003%