  • BFC237571133
BFC237571133
advertisement
Manufacturer No:
BFC237571133
HK JDW NO:
866-BFC237571133
Description:
13nF Film Capacitor 3.5% Radial 2kV-DC Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
BFC237571133
  • Tolerance
    3.5%
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    0°C
  • Capacitance
    13nF
  • Voltage - Rated DC
    2kV
  • Lead Pitch
    27.5mm