  • BFC237582432
BFC237582432
advertisement
Manufacturer No:
BFC237582432
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-BFC237582432
Description:
4.3nF Film Capacitor 5% Radial Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
BFC237582432
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    105°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    4.3nF
  • Lead Pitch
    22.5mm