  • BFC247953224
BFC247953224
advertisement
Manufacturer No:
BFC247953224
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-BFC247953224
Description:
220nF Film Capacitor 5% Radial Radial Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
BFC247953224
  • Tolerance
    5%
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    105°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    220nF
  • Lead Pitch
    22.5mm