  • BK20104S241-T
BK20104S241-T
advertisement
Manufacturer No:
BK20104S241-T
HK JDW NO:
782-BK20104S241-T
Datasheet:
BK20104S241-T
Description:
FERRITE BEAD 240 OHM 0804 4LN
Step5Bar-code shipping tag
BK20104S241-T
  • Number of Lines
    1
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    450mOhm
  • Current Rating (Max)
    100mA
  • Impedance @ Frequency
    240Ohm @ 100MHz
  • Output Impedance
    240Ohm Ω
  • Length
    2mm
  • Height (Max)
    0.020 0.50mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2015
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.039W 2.00mmx1.00mm