  • BK20104W121-T
BK20104W121-T
advertisement
Manufacturer No:
BK20104W121-T
HK JDW NO:
782-BK20104W121-T
Datasheet:
BK20104W121-T
Description:
Ferrite Beads MULTILYR CHP BD 0804 120OHMS 25%
Step5Bar-code shipping tag
BK20104W121-T
    13 Weeks
  • Mount
  • Core Material
    Ferrite
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.039W 2.00mmx1.00mm
  • Tolerance
    25%
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    SMD/SMT
  • ECCN Code
    EAR99
  • Packing Method
    TAPE AND REEL
  • Number of Functions
    1
  • Depth
    1mm
  • Case Code (Metric)
    2010
  • Case Code (Imperial)
    0804
  • Number of Elements
    8
  • Test Frequency
    100MHz
  • Impedance
    120Ohm
  • Max DC Current
    100mA
  • Halogen Free
    Halogen Free
  • Rated Current
    0.1A
  • Number of Lines
    4
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    400mOhm
  • Impedance @ Frequency
    120Ohm @ 100MHz
  • Height
    508μm
  • Length
    2mm