  • BLH405K451A022
BLH405K451A022
advertisement
Manufacturer No:
BLH405K451A022
HK JDW NO:
192-BLH405K451A022
Package:
Radial
Step5Bar-code shipping tag
BLH405K451A022
  • Capacitance
    4 μF
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    18 mOhms
  • Lead Spacing
    1.083" (27.50mm)
  • Voltage Rating - DC
    450V
  • Features
    85C/85% Humidity, THB, Low ESR, Low ESL, Long Life
  • Voltage Rating - AC
  • Ratings
    AEC-Q200
  • Package / Case
    Radial
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 105°C
  • Size / Dimension
    1.260" L x 0.433" W (32.00mm x 11.00mm)
  • Tolerance
    ±10%