  • BLM15GG471SZ1D
BLM15GG471SZ1D
advertisement
Manufacturer No:
BLM15GG471SZ1D
HK JDW NO:
535-BLM15GG471SZ1D
Datasheet:
BLM15GG471SZ1D
Description:
FERRITE BEAD 470 OHM 0402 1LN
Step5Bar-code shipping tag
BLM15GG471SZ1D
  • Factory Lead Time
    7 Weeks
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
    0402 (1005 Metric)
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.039Lx0.022W 1.00mmx0.55mm
  • Filter Type
    Signal Line
  • Number of Lines
    1
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    1.3Ohm
  • Current Rating (Max)
    200mA
  • Impedance @ Frequency
    470Ohm @ 100MHz
  • Height (Max)
    0.022 0.55mm