  • BLM18BD221BH1D
BLM18BD221BH1D
advertisement
Manufacturer No:
BLM18BD221BH1D
HK JDW NO:
535-BLM18BD221BH1D
Datasheet:
BLM18BD221BH1D
Description:
FERRITE BEAD 220 OHM 0603 1 LN
Step5Bar-code shipping tag
BLM18BD221BH1D
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.032W 1.60mmx0.80mm
    1 (Unlimited)
  • Case Code (Metric)
    1608
  • Case Code (Imperial)
    0603
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    450mOhm
  • Current Rating (Max)
    250mA
  • Impedance @ Frequency
    220Ohm @ 100MHz
  • Height (Max)
    0.037 0.95mm