  • BLM31KN102SZ1K
BLM31KN102SZ1K
advertisement
Manufacturer No:
BLM31KN102SZ1K
HK JDW NO:
535-BLM31KN102SZ1K
Package:
1206 (3216 Metric)
Datasheet:
BLM31KN102SZ1K
Description:
FERRITE BEAD 1 KOHM 1206
Step5Bar-code shipping tag
BLM31KN102SZ1K
  • Package / Case
    1206 (3216 Metric)
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Series
    BLM
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm
  • Part Status
    Discontinued
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Filter Type
    Power Line
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    75mOhm
  • Current Rating (Max)
    2A
  • Impedance @ Frequency
    1kOhm @ 100MHz
  • Height (Max)
    0.071 1.80mm