  • BLM31KN471SZ1L
BLM31KN471SZ1L
advertisement
Manufacturer No:
BLM31KN471SZ1L
HK JDW NO:
535-BLM31KN471SZ1L
Package:
1206 (3216 Metric)
Datasheet:
BLM31KN471SZ1L
Description:
FERRITE BEAD 470 OHM 1206 1LN
Step5Bar-code shipping tag
BLM31KN471SZ1L
    Select All
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    1206 (3216 Metric)
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    BLM
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm
  • JESD-609 Code
    e3
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • ECCN Code
    EAR99
  • Terminal Finish
    Tin (Sn)
  • HTS Code
  • Filter Type
    Power Line
  • Number of Lines
    1
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    20mOhm
  • Current Rating (Max)
    4A
  • Impedance @ Frequency
    470Ohm @ 100MHz
  • Height (Max)
    0.071 1.80mm