  • BLP15H9S30GZ
BLP15H9S30GZ
advertisement
Manufacturer No:
BLP15H9S30GZ
HK JDW NO:
38-BLP15H9S30GZ
Package:
SOT-1483-1
Datasheet:
Description:
BLP15H9S30G/SOT1483/REELDP
Step5Bar-code shipping tag
BLP15H9S30GZ
  • Package / Case
    SOT-1483-1
  • Supplier Device Package
  • Mfr
    Ampleon USA Inc.
  • Series
    BLP
  • Voltage - Rated
    50 V
  • Current Rating (Amps)
  • Frequency
    1MHz ~ 1.5GHz
  • Gain
    17dB
  • Power - Output
    30W