  • BPPM00090748272X00
BPPM00090748272X00
advertisement
Manufacturer No:
BPPM00090748272X00
HK JDW NO:
156-BPPM00090748272X00
Step5Bar-code shipping tag
BPPM00090748272X00
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 125°C
  • Size / Dimension
    0.354" L x 0.276" W (9.00mm x 7.00mm)
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    86mOhm
  • Current Rating (Max)
    2A
  • Impedance @ Frequency
    2.7 kOhms @ 100 MHz
  • Voltage Rating - DC
    80V
  • Height (Max)
    0.189" (4.80mm)