  • BPPM00151360701X00
BPPM00151360701X00
advertisement
Manufacturer No:
BPPM00151360701X00
HK JDW NO:
156-BPPM00151360701X00
Step5Bar-code shipping tag
BPPM00151360701X00
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 125°C
  • Size / Dimension
    0.591" L x 0.512" W (15.00mm x 13.00mm)
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    7mOhm
  • Current Rating (Max)
    10A
  • Impedance @ Frequency
    700 Ohms @ 100 MHz
  • Voltage Rating - DC
    80V
  • Height (Max)
    0.236" (6.00mm)